O Nas

Zapewniamy obsługę firm w zakresie ochrony środowiska i systemów zarządzania

O Nas

Ochrona środowiska i systemy zarządzania dla Twojej firmy

Realizujemy i nadzorujemy obowiązki klientów z branży przemysłowej wynikające z przepisów prawa ochrony środowiska, pozyskujemy decyzje i pozwolenia, wdrażamy i rozwijamy systemy zarządzania oraz systemy ochrony środowiska.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie wdrażania, projektowania oraz oceny systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 50001, EMAS, BLUE ANGEL i EuCertPlast w branży przemysłowej. Prowadzimy też rejestrację REACH i CLP. Jako pierwsza firma w Polsce, po 2020 r. wprowadziła do oferty związany z gospodarką obiegu zamkniętego system ISCC+ oraz standard SURE dotyczący produkcji biomasy.

Nasz interdyscyplinarny zespół posiada doświadczenie przy obsłudze zagadnień z zakresu ochrony środowiska dla flagowych przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce.

Nasi klienci to firmy działające w sektorze przetwarzania odpadów, recyklingu, przemyśle hutniczym i odlewniczym, przemyśle chemicznym, paszowym i nawozowym oraz w branży automotive.

Nie boimy się wyzwań, często jesteśmy pionierami w naszej dziedzinie i doskonale adaptujemy się reagując na zmieniające się potrzeby klientów i gospodarki. Dbamy o naszych klientów dostarczając rozwiązania i konkretne kontakty w branży.

Kompleksowe podejście i zaangażowanie sprawia, że skutecznie reprezentujemy Wasze interesy w kontaktach z urzędami i podczas audytów zewnętrznych.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, gdy:

  • potrzebujecie dokumentacji systemowej „skrojonej na miarę”,
  • zależy Wam na wsparciu na każdym etapie realizacji projektu,
  • potrzebujecie awaryjnego wsparcia „SOS”,
  • oczekujecie dobrania optymalnego systemu zarządzania do Waszej branży,
  • żądacie elastycznego podejścia do swoich oczekiwań i możliwości – żeby nasze wspólne działania były logicznie i ekologicznie,
  • potrzebujecie wsparcia w kontaktach z jednostkami urzędowej kontroli (Sanepid, PIP, Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta, Inspektorat Weterynaryjny, WIOŚ, GIOŚ),
  • oczekujecie pomocy w wyborze i kontaktach z jednostką certyfikującą oraz w organizacji audytu.
  • potrzebujecie interdyscyplinarnej konsultacji.